Bramy i ogrodzenia posesyjne Wiśniowski

EUROPEJSKI STANDARD

Bramy przesuwne

Sprawne funkcjonowanie bramy gwarantuje jej samonośna konstrukcja. Skrzydło zawieszone nad wjazdem nie wymaga dodatkowego podparcia i dlatego: śnieg, liście czy piasek nie przeszkadzają w swobodnym poruszaniu się bramy. Stabilny ruch zapewnia specjalny zespół łożyskowanych rolek prowadzących, a zamontowany na słupku chwytak zapewnia łagodny i pewny dojazd oraz ustala położenie skrzydła bramy w pozycji zamkniętej.
Wygodne użytkowanie zapewnia automat ze zdalnym sterowaniem wbudowanym w słupek bramy. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie rozblokowując mechanizm za pomocą dźwigni zamontowanej na obudowie słupa.

EUROPEJSKI STANDARD

Bramy dwuskrzydłowe

Luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji nadaje zamknięcie jej bramą wjazdową dwuskrzydłową. To tradycyjne rozwiązanie w połączeniu z ciekawym wzornictwem i kolorystyką jest idealnym dopełnieniem ciekawej architektonicznie zabudowy.

EUROPEJSKI STANDARD

Furtki

Możliwość zainstalowania domofonu, wideofonu oraz zamka elektromagnetycznego.

EUROPEJSKI STANDARD

Segmenty i słupki ogrodzeniowe

Bramy dwuskrzydłowe to tradycyjne bramy garażowe dostępne w ofercie firmy WIŚNIOWSKI. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań